نمونه سوالات استخدامی رایگان

نمونه سوالات استخدامی رایگان
استخدامی بانکها - دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی- دانلود رایگان سوالات استخدامی

جدیدترین خبرها از آزمون استخدامی آموزش و پرروش سال 99

         


یکی از مهم ترین سازمان های دولتی کشور آموزش و پرورش می باشد که تامین نیروی انسانی کافی و درست یکی از مهم ترین پایه های رشد کشور می باشد.
در چند سال گذشته در این سازمان با کمبود نیروی بسیار زیادی مواجه بوده ایم که با توجه به آزمون های بزرگی که توسط سازمان سنجش و جهاد دانشگاهی در این چند سال برگزار شده است، بخشی از این کمبود نیرو جبران شده است ولی هنوز هم در بخش های مختلف سازمان و مدارس کشور با کمبود نیرو مواجه هستیم.

یکی از این بخش ها که در آزمون های استخدامی این چند سال به آن توجه نیز نشده است بخش خدماتی است که کمبود نیرو در این زمینه در مدارس کشور بسیار قابل مشاهده می باشد. بر این اساس در بودجه سال آینده آموزش و پرروش پیش بینی جذب 5 هزار نیروی خدماتی صورت گرفته است و مجوز آن نیز از سازمان اداری و استخدامی کشور دریافت شده است.

در سال آینده پیش بینی می باشد باز هم شاهد یکی از بزرگ ترین آزمون های استخدامی آموزش و پرروش باشیم که بخشی از این آزمون را نیروهای خدماتی تشکیل خواهند داد و همانند سال های گذشته باز هم درصد جذب زیادی در رشته های شغلی دبیری، آموزگاری و هنرآموزی خواهیم داشت.جدیدترین خبرها از آزمون استخدامی آموزش و پرروش سال 99 ،
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.